Fotenie v ATELIÉRI

Minimalistické. Uvoľnené. Prirodzené. Kreatívne.
Príďte si do ateliéru urobiť fotografie, ktoré pozorovateľovi povedia, kto ste. Sólo, v páre, v očakávaní nového života, alebo aj s celou rodinou. 😉
Ateliér sa nachádza v staršej tehlovej budove s veľkými drevenými oknami a vysokými stropmi, ktorá v spojení s pekným minimalistickým prostredím a zariadením rozhodne prinesie do vašich fotografií jedinečnosť.

PRODUKTOVÁ fotografia

Je za tým originálny nápad, ktorý pretkáva celý proces tvorby a výroby a tá následne prinesie funkciu a hodnotu.
A dobrá fotka celý tento príbeh dokáže podať potencionálnym zákazníkom s veľmi špecifickým spôsobom  prinášajúcim zážitok. 
A myslím, že to je ten kľúč. Človeku prináša radosť vlastniť pekné a funkčné veci. Ale lepšie raz vidieť, ako 100x počuť.

Metre štvorcové môjho ateliéru vám ponúkajú dostatok priestoru a možností pre nápady rôzneho charakteru. Pozadia a svetlo prispôsobím a vytvorím prostredie, ktoré bude pre váš produkt najvhodnejšie. Je váš produkt väčší a ťažší? Skladový výťah v pohode pojme aj niekoľko stoviek kilogramov, paleťák nám ho prevezie a ja vám postavím stenu hoc aj 5×3 metra a vytvorím reálne prostredie, aby sa váš produkt cítil “ako doma”.

Vianočné fotenie🎄

V roku 2023 som premiérovo fotil aj vianočné fotografie v reálnej scéne, so živými stromčekmi a všetkým naokolo.
Ako to vyzeralo, si môžete pozrieť na fotografiách. Vianočné fotenie sa bude konať opäť aj v roku 2024 a budem sa na vás tešiť. 😉